RN73H2BTTD1131F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1131F100
JLCPCB Part #
C4094233
Description
1.13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS