SG73S1JRTTD1472F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1472F
JLCPCB Part #
C5915931
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS