RN73H2BTTD10R5F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD10R5F100
JLCPCB Part #
C2546388
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS