RN73H2BTTD10R1F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD10R1F25
JLCPCB Part #
C2539797
Description
10.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS