RN732BTTD1101B25
MFR.Part #
RN732BTTD1101B25
JLCPCB Part #
C4275821
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS