RN73H2BTTD1052C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1052C25
JLCPCB Part #
C2555695
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS