RK73H2BRTTD1503F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1503F
JLCPCB Part #
C6649309
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS