RN73H2BTTD1011C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1011C25
JLCPCB Part #
C2555467
Description
1.01kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS