RN73H2BTTD1004C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1004C50
JLCPCB Part #
C4315368
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS