RN73R2ETTD2081B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD2081B25
JLCPCB Part #
C3945258
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.08kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS