RN73H2ATTD98R8C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD98R8C50
JLCPCB Part #
C2539809
Package
0805
Description
125mW 98.8Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS