RN73H2ATTD9881D10
MFR.Part #
RN73H2ATTD9881D10
JLCPCB Part #
C2561788
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.88kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS