RN73H2ATTD95R3F100
MFR.Part #
RN73H2ATTD95R3F100
JLCPCB Part #
C2511705
Description
-55℃~+155℃ 125mW 95.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS