SG73S2E1RTTD3831D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3831D
JLCPCB Part #
C7361038
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.83kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS