RN73H2ATTD9311F25
MFR.Part #
RN73H2ATTD9311F25
JLCPCB Part #
C4043013
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.31kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS