RN73H1JTTD1303D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1303D50
JLCPCB Part #
C4218876
Description
100mW 130kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS