RN73H2ATTD9092B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD9092B50
JLCPCB Part #
C2540753
Description
-55℃~+155℃ 125mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS