RK73B1HTTC202G
MFR.Part #
RK73B1HTTC202G
JLCPCB Part #
C2575896
Description
-55℃~+155℃ 25V 2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS