RN73H2ATTD8982C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD8982C50
JLCPCB Part #
C4034689
Description
-55℃~+155℃ 125mW 89.8kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS