RN73H2ATTD8873F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD8873F50
JLCPCB Part #
C2512190
Description
125mW 887kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS