RK73H1JTTD1000F
MFR.Part #
RK73H1JTTD1000F
JLCPCB Part #
C139043
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS