RN73H2ATTD8871C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD8871C10
JLCPCB Part #
C3990892
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS