SG73P2E1RTTD3572D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD3572D
JLCPCB Part #
C6221926
Description
-55℃~+155℃ 1W 35.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS