RN73H2ATTD8763F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD8763F50
JLCPCB Part #
C3930932
Description
125mW 876kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS