RN73H2ATTD85R6F10
MFR.Part #
RN73H2ATTD85R6F10
JLCPCB Part #
C2558286
Description
-55℃~+155℃ 125mW 85.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS