RN73H2ATTD8450B05
MFR.Part #
RN73H2ATTD8450B05
JLCPCB Part #
C4134755
Description
-55℃~+155℃ 125mW 845Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS