ERJ-L06UF62MV
MFR.Part #
ERJ-L06UF62MV
JLCPCB Part #
C4087147
Description
-55℃~+125℃ 250mW 62mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS