RN73H2ATTD8250A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD8250A05
JLCPCB Part #
C4114258
Description
-55℃~+155℃ 125mW 825Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS