RN73H2BTTD3700F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3700F25
JLCPCB Part #
C2542725
Description
-55℃~+155℃ 250mW 370Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS