RN73H2ATTD8200D100
MFR.Part #
RN73H2ATTD8200D100
JLCPCB Part #
C3972603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS