RN73H2ATTD8160B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD8160B25
JLCPCB Part #
C2537393
Description
-55℃~+155℃ 125mW 816Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS