RN732BTTD2941F25
MFR.Part #
RN732BTTD2941F25
JLCPCB Part #
C3943982
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.94kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS