RN731JTTD4871F50
MFR.Part #
RN731JTTD4871F50
JLCPCB Part #
C3967842
Description
-55℃~+155℃ 4.87kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS