RN73H2ATTD7772B05
MFR.Part #
RN73H2ATTD7772B05
JLCPCB Part #
C4303767
Description
-55℃~+155℃ 125mW 77.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS