RN73H2ETTD6903B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6903B25
JLCPCB Part #
C4311727
Description
-55℃~+155℃ 250mW 690kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS