RN73H2ATTD7502A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD7502A05
JLCPCB Part #
C3978772
Description
125mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS