RN73H2ATTD7501D25
MFR.Part #
RN73H2ATTD7501D25
JLCPCB Part #
C2508718
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS