RN73H2ATTD6652B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD6652B10
JLCPCB Part #
C2574169
Description
-55℃~+155℃ 125mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS