RN73H2ATTD6423C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD6423C50
JLCPCB Part #
C2542950
Description
125mW 642kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS