RN73H2ATTD6042C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD6042C50
JLCPCB Part #
C2540597
Description
-55℃~+155℃ 125mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS