RN73H2ATTD5623F25
MFR.Part #
RN73H2ATTD5623F25
JLCPCB Part #
C2511347
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS