RN73R2BTTD2801C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2801C50
JLCPCB Part #
C2548615
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS