RN73H2ATTD1303B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1303B50
JLCPCB Part #
C4198751
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS