RN73H2ATTD5231A25
MFR.Part #
RN73H2ATTD5231A25
JLCPCB Part #
C2570896
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.23kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS