RN73H1JTTD1232F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1232F10
JLCPCB Part #
C3924932
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS