RN732BTTD8200B25
MFR.Part #
RN732BTTD8200B25
JLCPCB Part #
C4138902
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS