RN73H2ATTD5170D25
MFR.Part #
RN73H2ATTD5170D25
JLCPCB Part #
C2508563
Description
-55℃~+155℃ 125mW 517Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS