RN731JTTD1540F50
MFR.Part #
RN731JTTD1540F50
JLCPCB Part #
C4172183
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS