RN73H2ATTD5101A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD5101A10
JLCPCB Part #
C4138327
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS