RK73G2ATTD1210C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1210C
JLCPCB Part #
C7284281
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS